Başarılarımız

Jeni lingua matik dil okulu

Jeni,  "Merhaba. Benim adım Jeni Borges, Portekizliyim ve Lizbon'da yaşıyorum. 2019 yılında Lizbon'da Merve’nin bir öğrencisiydim. İnanılmaz bir deneyimdi çünkü Merve işini çok seviyor ve büyük bir zevkle yapıyor. Mervé sadece ders bağlamında değil, yaşam konusunda da ilham veriyor. İhtiyacımız olan zamanı bize verdi ve İngilizce konuşmak konusundaki korkularımızı aşmamıza çok yardımcı oldu. Her zaman seviyemize ve zorluklarımıza saygı duydu. Onunla ders isleyebildigim için kendimi çok şanslı hissediyorum ve gelecekte uzaktan bile olsa onunla ders çalışmayı umuyorum. Mervé ile birlikte olduğum her zaman için minnettarım ve onu sahip olduğu kişiliğinden ve harika olduğu öğretmenliğinden dolayı tebrik ediyorum"

Jeni, Portugal

 “Merhaba, ben Sevda. Aslında Türküm ama çocukluğumdan beri Portekiz'de yaşıyorum. Merve ile 40 saatlik bir programda İngilizce çalıştım. Harika bir öğretmen ve işini çok ciddiye alıyor. Tutumu hep çok rahat ve her zaman kendinden emin bir tavrı var ve bu da dersleri takip etmeyi çok kolaylaştırdı. İngilizce'yi beklediğimden daha hızlı öğrendim. Olumlu tutumu bizi hiçbir dersi kaçırmamak sevmemizi sağladı. İngilizce'yi eğlenceli ve hızlı bir şekilde öğrenmek isteyen herkese Merve’yi tavsiye ederim.“

Sevda, Turkey

lingua matik dil okulu
lingua matik dil okulu

Türkçe müşteri yorumu "Merhaba! Ben Brezilya'dan Jana. 2019'da Merve ile İngilizce öğrenmeye başladım. Derslerini kesinlikle herkese tavsiye ederim! O harika bir öğretmen! Arkadaş canlısı ve iyi bir öğretim yöntemine sahip! Onunla İngilizceyi öğrenmesi çok kolay! Öğrenme sürecini çok eğlenceli kılan teknikleri var. İngilizcesi çok net. Seviyesi çok düşük olanlar bile onu çok iyi anlayabilir. Dilbilgisi öğretiminde de mükemmel! Dersleri hep çok eğlenceliydi ve çok şey öğrendim. Şimdi işte İngilizce konuşmak konusunda daha rahatım ve kendime güveniyorum. İngilizce öğrenmenin en iyi yanlarından biri de çok kısa sürede yeni arkadaşlar edinmeye başlamam gerçeğidir!”

Jana, Brazil

  "Merhaba. Benim adım Jeni Borges, "Hadi biraz İngilizce öğretmenim Merve hakkında konuşalım. Bence onun hakkindaki en önemli sey, işinde tam anlamiyla uzman olmasi. Her zaman arkadaşça bir tavri var ve derslerine hep planli geliyor. Daha ileriki çalışmalar için birçok ekstra materyal veriyor. Telaffuzu çok açık. Yaratici öğretme tarzı dersleri takip etmeyi kolaylaştırıyor. Merve'nin desteği, ofisimdeki İngilizce konuşmalarda korkularımı yikmakta ve kendime daha çok güvenmemde yardımcı oldu. Genel olarak, Merve ile ders çalışmak verimli ve eğlenceli. Onu bir sonraki öğretmeniniz ve arkadaşınız olarak tavsiye ediyorum."

Daniel, Brazil

lingua matik dil okulu
lingua matik dil okulu

  "Merve ile İngilizce pratik yapmaya başlamadan önce dil becerilerime neredeyse hiç güvenmiyordum. Derslerimizde ilerlememe yardım etti ve özgüvenim doğal olarak arttı. Verdiğim en iyi karar Merve'yi rehberim olarak seçmekti. O inanılmaz bir öğretmen ve eşsiz bir insan"

Jeni, Brazil

 "Merve ile İngilizce öğrenmeye başlamadan önce çok utangaçtım ve dışarda insanlarla konuşmaktan kaciniyordum. Merve ile İngilizce öğrenmeye başladığımda çok değiştiğimi farkettim. Bana ve sınıf arkadaşlarıma İngilizce öğretme şeklini çok sevdim. Dil becerilerimin onunla çalıştığımda çabucak gelişmeye başladığını açıkça gözlemledim. Ozgüvenimizi çok arttırdı, böylece artık yabancılarla İngilizce konuşmaktan hiç çekinmiyorum. Şimdi her yerde İngilizce konuşma konusunda kendime çok güveniyorum. Özetle, İngilizce ve yaşamla ilgili her şeyi öğreten en iyi öğretmen Merve’dir"

Elsa, Indonesia

lingua matik dil okulu
lingua matik dil okulu

Türkçe müşteri yorumu "Geçen yıl 2018'de İngilizcemi geliştirmek için Portekiz'deki bir üniversitede bir dil kursuna gittim. Orada Merve’yle tanıştım ve kendimi bu yüzden çok şanslı hissediyorum. O andan beri, hayatım birçok yönden değişti ... Kendime İngilizce konusunda daha fazla güvenmeye başladım ve kısa bir süre içinde daha iyi konuşmaya başladım. Ve bir yandan da harika bir arkadaş kazandım. Onu tanıdıktan sonra dünyaya daha bağlı hissetmeye başladım. Bir öğretmen olarak kendisi öğrencinin ihtiyaç ve beklentilerini analiz etmeye çok özen gösterir. Bir arkadaş olarak ise tam bir ilham kaynağı! Benim için ve onu tanıyan herkes için. Her birimizin içindekinin en iyisini ortaya çıkarma yeteneğine sahip. Bugünlerde onunla hayata daha çok bağlıyım. Herkese ne söylediğimi anlamaları için Merve ile ders almasını öneririm !!”

Carla, Portugal

ingilzice müşteri yorumu Merve’yle online olarak İngilizce çalıştım. O harika bir öğretmen. Onunla birlikte İngilizceyi çok hızlı öğrenebildim. O çok disiplinli, ilgili ve öğretmek için çok motive. İşini çok sevdiği çok bariz. Dersleri çok farklı ve pozitif. Öğrencisinin ilerlemesini ve ihtiyaçlarını çok iyi takip ediyor. Artık İngilizce konuşurken çok motive hissediyorum . Sosyal ve bireysel yaşantımda İngilizce konuşmaya her an hazırım! İngilizce öğrenmek isteyen herkese onu öneririm!

Patricia, Portugal

lingua matik dil okulu
lingua matik dil okulu

ingilzice müşteri yorumu "Merhaba ben Fatih, Merve ile Sakarya 'da tanıştık. Benim ingilizce öğrenmede eksik yanlarımınım farkındaydım Merve ile bu konu hakkında öğretmen olması nedeniyle yardım edebileceğini söyledi. Bende hemen kabul ettim Merve Portekiz 'e taşındığı için skype üzerinden ingilizce çalışmaya başladık. Üzerimdeki Ingilizce konuşamama baskısını daha ilk dersten beraber atlattık. Dersler skype üzerinden gayet verimli ve gelişimimi destekleyici seviyede devam etti Gerek basılı yayınlar gerek youtube üzerinden destekleyici videolarla birlikte Merve beni başlangıç seviyesinden B1 seviyesine kadar geliştirdi. Çok faydalı bir eğitim dönemi geçirdik. Çok eğlenceli ve güler yüzlü bir eğitimdi gelişimime değer katttığın için çok teşekkür ediyorum Merve hocam."

Fatih, Turkey