LM Hakkında

LM Hakkında

     Yabancı dil öğrenmenin ne kadar yorucu ve stresli bir süreç olduğunu çok iyi biliyorum. Aylarca, belki yıllarca çalışıp hâlâ konuşamamanın nasıl bir duygu olduğunu İngilizce, Romence, Portekizce ve İspanyolca öğrenirken sizin kadar ben de hissettim. 

     Romanya’ya gönüllü olarak bir AB projesine katılmaya gittiğimde hem Ingilizcem çok iyi değildi hem de Romenceye dair en ufak bir fikrim bile yoktu. Hiç unutmuyorum uçaktan indiğim andan kalacağım eve gidene kadarki harcadığım çabayı. 

     Romenceyi öğrenmek için uzun zaman cabaladim ancak başarısız oldum. Türkiyeye döndüğümde o kadar zamanda neden bu dili ogrenemedigime dair çok düşündüm. Daha sonra bu deneyimlerimden yola çıkarak dil öğrenme ve özgüvenli bir şekilde konuşma üzerine stratejiler geliştirdim. 

     Portekiz’e yüksek lisans için gittiğimde bu dili öğrenmek için neler yapmam gerektiğini artık biliyordum ve geliştirdiğim stratejilerle kısa sürede Portekizce konuşmaya başladım.

     Size de neleri yapmanız neleri yapmamanız gerektiğini göstereceğim.

     Çok erken yaşta başladığım Ingilizce öğretmenliğinde yüzlerce öğrencim oldu. Onların hatalarına ve başarılarına tanık oldum. Ne zaman ingilizce konuşması gerekse stresten eli ayağına dolaşan öğrencilerim oldu. Yıllarca deneyip öğrenememiş, nerdeyse vazgeçmek üzere olan öğrencilerim oldu. Motivasyonu çok yüksek olup kısa sürede çok yol alan azimli öğrencilerim de oldu. Ben bütün öğrencilerimin ne olursa olsun asla yargılamadan hep yanlarında oldum ve hep başardık. Öğrencilerimden gelenlere muhakkak bir göz atın! ►BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Peki sizin hikayeniz ne? 

Neden Lingua Matik?

Küçük adımlarınızla büyük işler başaracağımızın ve çok kısa sürede İngilizce konuşmaya başlayacağınızın sözünü veriyoruz!
- Farklı alanlarda uzmanlaşmak mı istiyorsunuz? (Turizm, Banka, Restaurant, Hukuk vs.)
- Vaktiniz azsa sizlere daha yoğun İngilizce kurs imkanları da sunuyoruz.
- 2 ila 4 kişilik küçük sınıflarda ders alıp bol bol konuşma pratiği yapacaksınız.
- Birebir özel ders imkanı sunuyoruz.
- İngilizceyi ev rahatlığında öğreneceksiniz.
- Özgüveniniz İngilizce konuşmanızdaki en önemli unsur. O iş tamamen bizde!
- Talep durumunda sizin veya arkadaslarınızın bireysel ihtiyaçlarına yönelik birebir ya da grup dersleri ayarlıyoruz.